O firmie

Ponad 45 letnie doświadczenie w wykonywaniu wyposażenia obiektów sakralnych i domów zakonnych, bogata lista referencyjna oraz indywidualne podejście do klienta, to tylko część atutów naszej (rodzinnej) firmy. Firma znajduje się w Łężanach koło Krosna (podkarpackie).

Nasza główną specjalnością jest stolarka sakralna: ławy, konfesjonały, sedille itp.

Realizujemy również nietypowe zamówienia związane z indywidualnymi oczekiwaniami. Podejmujemy się wykonywania najtrudniejszych zleceń według życzeń odbiorcy. Wysoka jakość oferowanych produktów i świadczonych usług jest naszą najlepszą reklamą. Wyroby wykonywane przez nas są w większości z dębu, na życzenie klienta zamówienia wykonujemy także z innych dostępnych gatunków drewna. Zaznaczamy, że surowiec poddawany jest naturalnemu procesowi schnięcia, w razie potrzeby dosuszamy wysezonowane drewno (dysponujemy suszarnią mikrofalową), co gwarantuje stabilność wymiaru w wyrobie. Wszystkie rzeźbienia wykonujemy ręcznie dzięki czemu są niepowtarzalne. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane życzenia naszych klientów. Tym sposobem powstają indywidualne, oryginalne meble kościelne. Przy realizacji państwa pomysłu służymy fachową wiedzą i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, również w stadium projektowania.

Szeroki asortyment naszych produktów oraz fachowa, rzetelna i kompleksowa obsługa to cechy, które nas wyróżniają. Prosimy sprawdzić i przekonać się o naszym profesjonalizmie.


ZAPRASZAMY!!!

O nas

Ponad 45 letnie doświadczenie w wykonywaniu wyposażenia obiektów sakralnych i domów zakonnych, bogata lista referencyjna oraz indywidualne podejście do klienta, to tylko część‡ atutów naszej (rodzinnej) firmy. więcej >>